Велогудок Air Zound 3


  • Велогудок Air Zound 3
Airzound: найгучніший у світі велогудок - сверхгромкий: 115 дБ - накачується стисненим повітрям у будь-велосипедним або автомобільним насосом - регульована гучність - кріплення на кермо хомутомГучність сигналу не можна поставити під сумнів, тому .. Читати повністю
650грн.
Нет в наличии

В закладки
Порівняти

Airzound: найгучніший у світі велогудок
- сверхгромкий: 115 дБ
- накачується стисненим повітрям у будь-велосипедним або автомобільним насосом
- регульована гучність
- кріплення на кермо хомутом

Гучність сигналу не можна поставити під сумнів, тому що дзвінок заснований на пневмосигнале. Конструкція накачується звичайним насосом і встановлюється на кермо велосипеда.
115 децебел змушують водіїв нервово дивитися в дзеркала в пошуках догоняюшего їх вантажівки

Враження з блогу:
Став днями власником даного девайса. Скажу відразу, що дудка Air Zound 3 - це страшна річ :). Видає 115 децибел звуку від якого всі сахаються в різні сторони. Встановив на велосипед, трохи потестил і перші враження тільки позитивні. Водії, які намагаються відкрити двері переді мною або намагаються підрізати, різко перестають це робити, пішоходи, які не дивляться на дорогу і переходять її у недозволеному місці, після сигналу з неї прибираються і починають шукати пішохідний перехід. Так що для байкера річ корисна і потрібна. Тим більше в правилах для велосипедистів так і написано: велосипед повинен бути обладнаний звуковим сигналом :).

1. Звичайно ж гучність звучання, до речі гучність можна регулювати. 115 Дб - це не жарти. Якщо Ви не хочете, щоб все бруднили штани при звуках вашої дудки - прикрутіть гучність.
2. Невелика вага конструкції. Важить -120 грам. Важко возити не буде.
3. Змінний балон. Підійде будь-яка ПЕТ пляшка. Треба - став дволітрову баклажку і вперед!
4. Накачати балон можна будь-яким велосипедним насосом, тому не потрібні ні батарейки, ні акумулятори.
5. Завдяки хомутам балон Air Zound можна розмістити у будь-якому зручному місці.

Купити Велогудок Air Zound 3 за низькою ціною, висока якість, відомий бренд AirZound. Є фото, відгуки. Гарантія від магазину Битий Обід. Велогудок Air Zound 3 Ви можете замовити з доставкою по всій Україні. Регіони доставки: Запоріжжя, Одеса, Київ, Чернігів, Суми, Ужгород, Кіровоград, Луцьк, Житомир, Кривий Ріг, Харків, Дніпропетровськ, Нікополь, Тернопіль, Полтава, Миколаїв, Чернівці, Львів, Ужгород

Отзывы о Велогудок Air Zound 3