Силіконова стрічка ESI Silicon Tape Roll (1м)


  • Силіконова стрічка ESI Silicon Tape Roll (1м)
Силіконова стрічка ESI Silicon Tape Roll Силіконова стрічка - це захоплення функціональності і приминения! Легко встановлюється, самоклеюча, не містить клеючих речовин і не залишає слідів, стійка до УФ-випромінювання. Застосовується в якості захисту .. Читати повністю
77грн.
На складі

В закладки
Порівняти

Силіконова стрічка ESI Silicon Tape Roll

Силіконова стрічка - це захоплення функціональності і приминения! Легко встановлюється, самоклеюча, не містить клеючих речовин і не залишає слідів, стійка до УФ-випромінювання. Застосовується в якості захисту пера рами від ударів ланцюга, а також захищає кермо та винос при установці на них кріплень для світла, камери, GPS і так далі.

Зніміть захисну плівку з одного боку стрічки і переконайтеся, що обидві її сторони на дотик абсолютно однакові. Ніякого клею, тільки гладкий і липкий силікон. Стрічка надійно клеїться сама до себе, при цьому не залишаючи ніяких слідів на рамі і кермі вашого велосипеда. Просто намотайте силіконову стрічку під кріплення для світла/камери/GPS, щоб виключити провертання кріплення і оберегти кермо і раму від появи подряпин і потертостей. Може використовуватися в якості захисту пера.

Стрічка продається відрізками кратними 1 метру.

Отзывы о Силіконова стрічка ESI Silicon Tape Roll (1м)