Силіконова стрічка ESI Silicon Tape 10' (3,05 м) Roll


  • Силіконова стрічка ESI Silicon Tape 10' (3,05 м) Roll
Силіконова стрічка ESI Silicon Tape 10' (3,05 м) Roll Силіконова стрічка - це захоплення функціональності і приминения! Легко встановлюється, самоклеюча, не містить клеючих речовин і не залишає слідів, стійка до УФ-випромінювання. Застосовується в як.. Читати повністю
254грн.
На складі

В закладки
Порівняти

Силіконова стрічка ESI Silicon Tape 10' (3,05 м) Roll

Силіконова стрічка - це захоплення функціональності і приминения! Легко встановлюється, самоклеюча, не містить клеючих речовин і не залишає слідів, стійка до УФ-випромінювання. Застосовується в якості захисту пера рами від ударів ланцюга, а також захищає кермо та винос при установці на них кріплень для світла, камери, GPS і так далі.

Зніміть захисну плівку з одного боку стрічки і переконайтеся, що обидві її сторони на дотик абсолютно однакові. Ніякого клею, тільки гладкий і липкий силікон. Стрічка надійно клеїться сама до себе, при цьому не залишаючи ніяких слідів на рамі і кермі вашого велосипеда. Просто намотайте силіконову стрічку під кріплення для світла/камери/GPS, щоб виключити провертання кріплення і оберегти кермо і раму від появи подряпин і потертостей. Може використовуватися в якості захисту пера.

Довжина стрічки - 3 метри 5 сантиметрів

Отзывы о Силіконова стрічка ESI Silicon Tape 10' (3,05 м) Roll