Велотренажер Tacx Neo Smart T2800


  • Велотренажер Tacx Neo Smart T2800
Велосипедний верстат Tacx NEO Smart T2800 новий революційний тренажер від Голландського лідера Tacx, самий тихий тренажер в світі і найтехнологічніший з того, що зараз доступно на ринку велосипедних верстатів. Відсутні будь-які фізичні перемикачі нав.. Читати повністю
49 080грн.
Нет в наличии
  • Виробник:   Tacx
  • Модель:   10856-01

В закладки
Порівняти

Велосипедний верстат Tacx NEO Smart T2800 новий революційний тренажер від Голландського лідера Tacx, самий тихий тренажер в світі і найтехнологічніший з того, що зараз доступно на ринку велосипедних верстатів. Відсутні будь-які фізичні перемикачі навантаження на самому верстаті, пряме підключення велосипеда до тренажера в один рух, високе відчуття реалістичності без втрати потужності, самий потужний двигун видає 2200 Ватів і моделює схил до 25% реалістичності. Так само прискорює реалістичність на спусках, що дозволить вам максимально продуктивно підійди до нового велосипедного сезону і набрати оптимальну форму, даний тренажер не вимагає калібрування, передача сигналу, як і раніше відбувається з допомогою ANT+ і Bluetooth Smart, що дозволяє швидко і легко підключитися до додатка Tacx. Дані про тренування тепер можна подивитися на декількох пристроях не тільки на телефоні, але і на комп'ютері і спортивних годинах. Коли Tacx Neo Smart не підключений до комп'ютера, він працює як звичайний тренажер, при збільшенні швидкості опір збільшується, при зменшення зменшується, що дозволять використовувати його автономно. Велосипедний верстат Tacx NEO Smart T2800 сумісний з Apple, Windows, Androin, так само його можна підключити до комп'ютера.

Апгрейд купується додатково (Upgrade Smart T2990).

В комплект не входить касета, сумісний з 9-11 швидкісною трансмісією і барабанами Shimano/Campagnollo. Вага тренажера 25 кг.

Особливості:

  • Підходить як для шосейних, так і для гірських велосипедів, в тому числі, c колесами 29"
  • Підставка під переднє колесо Skyliner в комплекті
  • Магнітний гальма
  • Маховик 10 кг
  • Максимальний опір: 2200 вт

Отзывы о Велотренажер Tacx Neo Smart T2800