Велотренажер Tacx FLUX Smart T2900


  • Велотренажер Tacx FLUX Smart T2900
Tacx FLUX являє собою компактний і реалістичний інтерактивний з прямим приводом і не вимагає технічного обслуговування. Швидка реакція смарт електроніки та 7кг маховиком передає найменші коливання, опір безпосередньо вашим ногам. З усіх тренажерів Ta.. Читати повністю
27 267грн.
Нет в наличии
  • Виробник:   Tacx
  • Модель:   10855-01

В закладки
Порівняти

Tacx FLUX являє собою компактний і реалістичний інтерактивний з прямим приводом і не вимагає технічного обслуговування.

Швидка реакція смарт електроніки та 7кг маховиком передає найменші коливання, опір безпосередньо вашим ногам.

З усіх тренажерів Tacx FLUX має важкий маховик з реальним ефектом 23кг. Чим більше ефект маховика, тим більш реалістичним досвід їзди на велосипеді. Він використовує ANT + і Bluetooth® для зв'язку і, отже, може бути підключений до бездротової мережі для смартфонів і планшетів. Протокол ANT+ FE-C дозволяє тренуватися з Tacx додатками, а також сторонніх додатків, таких як Zwift і TrainerRoad. Ви також можете тренуватися автономно; якщо ви не підключали FLUX, він буде імітувати рівну дорогу.

Використовується з підключення до мережі змінного струму 220В

Шосейні велосипеди та велосипеди з колесом 29" встановлюються без підставки під переднє колесо

Корпус тренажера розрахований на установку велосипеда з перемикачем з середнім і коротким лінком (перемикач з довгим лінком може чіплятися за корпус тренажера)
  • Програмне забезпечення Tacx і третіх додатків сторонніх виробників
  • Опір блоку прямого приводу
  • Реалістичний нахил 10%
  • Моделювання спуску Немає
  • Максимальна потужність гальмування (10 сек.) 1500 Вт
  • Інерція 22,8 кг

Підключення до ПК з Windows
Якщо Ви є власником FLUX, то Ви можете підключити тренажер до комп'ютера. Таким чином, ви можете тренувати з допомогою програмного забезпечення Tacx Trainer Software4, Advanced

Ваш планшет або смартфон, комп'ютер використовується для регулювання опору і висновку даних по ефективності. При їзді, опір на вашому задньому колесі регулюється автоматично, коли нахил збільшується або зменшується.

Для підключення FLUX до комп'ютера Windows, потрібне оновлення Upgrade Smart (в комплект не входить). Цей пакет містить програмне забезпечення Tacx Trainer 4, Advanced, блок керування для установки на вашому кермі і ANT + антена.

Отзывы о Велотренажер Tacx FLUX Smart T2900