Замок ABUS BORDO LITE 6055/60 Mini


  • Замок ABUS BORDO LITE 6055/60 Mini
Сегментний замок ABUS BORDO ™ Lite відрізняється надзвичайною легкістю і компактністю, не поступаючись в надійності більш серйозних моделями. Виробник пропонує використовувати цей замок для зберігання велосипедів медіум-класу із середнім ризиком викр.. Читати повністю
  • Назначение: Сегментні замки
1 626грн.
На складі
  • Виробник:   ABUS
  • Модель:   11695-01

В закладки
Порівняти

Сегментний замок ABUS BORDO ™ Lite відрізняється надзвичайною легкістю і компактністю, не поступаючись в надійності більш серйозних моделями. Виробник пропонує використовувати цей замок для зберігання велосипедів медіум-класу із середнім ризиком викрадення: за шкалою надійності ABUS він отримав 7-й рівень безпеки з 15 наявних.

ABUS BORDO ™ Lite складається з 6 сегментів. Кожен сегмент замку - це 5-мм пластина із спеціальної легкої сталі, менш щільною, але не менш міцної, ніж звичайний сплав. Пластини з'єднані між собою з допомогою рухомих шарнірів, спеціально захищених від свердління. Їх поверхня покрита шаром полімеру, який зберігає фарбу велосипеда від подряпин.

Користуватися моделлю ABUS BORDO ™ Lite надзвичайно зручно, адже вона оснащена високоякісним автоматичним циліндром, замикається без ключа.

Ця модель довжиною 60 см і вагою 440 гр. полягає в мініатюрний прямоугольничек, який легко поміщається навіть в кишеню куртки.

Назначение Сегментні замки
Отзывы о Замок ABUS BORDO LITE 6055/60 Mini