Замок Abus 540/160HB230 Granit X-Plus


  • Замок Abus 540/160HB230 Granit X-Plus
Флагманська модель U-образних велозамком ABUS має високий рівень захисту за шкалою ABUS Security Level (15 з 15) і забезпечує найкращий захист для вашого велосипеда. 13-мм квадратна дужка і корпус замку із загартованої сталі, патентована система зами.. Читати повністю
  • Назначение: U-замки
2 599грн.
На складі
  • Виробник:   ABUS
  • Модель:   4810-01

В закладки
Порівняти

Флагманська модель U-образних велозамком ABUS має високий рівень захисту за шкалою ABUS Security Level (15 з 15) і забезпечує найкращий захист для вашого велосипеда.
13-мм квадратна дужка і корпус замку із загартованої сталі, патентована система замикання ABUS PowerCell і циліндр ABUS X-Plus забезпечують надійний захист від силових і інтелектуальних атак.
В комплекті із замком поставляються два ключі, один з яких має вбудованим міні-ліхтарик для зручності користування в темний час дня. Також завдяки індивідуальній номерний картці циліндра замка ABUS X-Plus ви можете замовити дублікат, навіть якщо втратите обидва оригінальні ключі. Отвір замку захищений від попадання бруду.
Опціонально доступні кріплення на раму для цього замку: універсальне USH540 або KLICKfix EaZyKF.

MADE IN GERMANY

Цей замок можна з опцією «різні замки, один ключ»

Сертифікати і нагороди:

ABUS Level 15 Сертифікат SBSC, Швеція Сертифікат SSF, Норвегія Сертифікат Norges Forsikringsforbund, Норвегія Сертифікат Dansk Varefakta Naevn, Данія Сертифікат Vahinkovakuutusyhtioiden Hyvaksyma, Фінляндія Сертифікат ANWB, RAI, TNO, Нідерланди Відзнака Sold Secure Gold, Великобританія Протестовано заморожуючим спреєм в лабораторії ABUS, Німеччина

рівень захисту15 з 15
вага1450 р
товщина13 мм
Номерна карткаТак
Замикання без ключаНемає
Захист від брудуТак
Комплектація
Ключ2 шт., один з підсвічуванням
КріпленняUSH 540
Назначение U-замки
Отзывы о Замок Abus 540/160HB230 Granit X-Plus