Задня мигалка Sigma NUGGET FLASH II


  • Задня мигалка Sigma NUGGET FLASH II
омпактный задній ліхтар NUGGET II FLASH швидко і легко кріпиться до будь-якого сидіння і так само легко знімається. Маленький і потужний NUGGET II FLASH стане одним з найважливіших засобів для вашої безпеки на дорозі.3 режими освітленняСтандарт (до 5.. Читати повністю
418грн.
Нет в наличии
  • Виробник:   Sigma
  • Модель:   10613-01

В закладки
Порівняти

омпактный задній ліхтар NUGGET II FLASH швидко і легко кріпиться до будь-якого сидіння і так само легко знімається. Маленький і потужний NUGGET II FLASH стане одним з найважливіших засобів для вашої безпеки на дорозі.

3 режими освітлення

  • Стандарт (до 5 годин)
  • Висока потужність (до 2 годин)
  • Миготіння (до 8 годин)

Діапазон видимість 400 м

NUGGET II FLASH видно іншим учасникам дорожнього руху з відстані до 400 метрів. Окремої уваги заслуговує бічна видимість, яка виходить далеко за межі 220°.

Вбудований літій-іонний акумулятор

Вбудована батарея легко заряджається за допомогою кабелю Micro USB. Li-ion акумулятори забезпечують багато годин надійної роботи, відрізняючись надзвичайно низькою швидкістю саморозряду, особливо в період, коли ліхтар не використовується.

Дійсно яскраве світло

Світлодіод в 0,5 Вт забезпечує збалансований, потужний світло і хорошу видимість до 400 метрів.

2-рівневий індикатор заряду

З допомогою двох значків ви можете чітко бачити стан заряду батареї і NUGGET II FLASH.

USB-порт

USB-порт для підзарядки добре прихований в нижній частині NUGGET II FLASH і, таким чином, захищений від пилу і бризок води.

Легкий

NUGGET II FLASH важить всього 24 грами і є найлегшим перезаряджається заднім ліхтарем від SIGMA SPORT. Він прекрасно вписується у зовнішній вигляд сучасного велосипеда і не обтяжує його.

Отзывы о Задня мигалка Sigma NUGGET FLASH II