Pride 2015

Ми раді повідомити про нове надходження велосипедів бренду Pride 2015 року. Цей український виробник зарекомендував себе як надійний і завжди йде в ногу з часом. Протягом останніх 7 років компанія успішно відточує свою майстерність і випускає широкий асортимент велосипедів всіх категорій. Велосипеди Pride успішно конкурують у своєму класі з багатьма європейськими брендами. Їх цінують за надійність і тривалий термін служби.

Колекція 2015 не стала винятком. У лінійці велосипедів 2015 можна виділити найбільш популярні моделі: серед жіночих велосипедів - справжній красень Pride Stella (2015), а серед чоловічих - Pride XC-2.0 (2015). Ці моделі відрізняються міцними рамами і хорошим навісним обладнанням. Цього року елементи управління моделей, що стали улюбленими для багатьох райдерів, отримали фірмовий дизайн. Завдяки збільшенню кількості швидкостей, їзда на цих велосипедах стане ще комфортнішою.

Для маленьких райдерів приїхали нові моделі з яскравим дизайном. З'явилися велосипеди з 18”-дюймовими колесами. Кращим подарунком для дівчаток стануть Pride Amelia і Pride Mia, а хлопчики зможуть роз’їжджати на модних Pride Oliver і Pride Rider. Ці моделі припадуть до душі малюкам.

Якщо ви ще сумніваєтеся, то радимо ознайомитися з новинками ближче.

Реєстрація

Я приймаю умови угоди

Вхід через соціальні мережі

Вхід в інтернет магазин Velox

Вхід через соціальні мережі

Відновлення пароля

Вхід через соціальні мережі

Кошик