Скидки на дитячі велосипеди Cannondale та біговели Bellelli!

Дорогі друзі!

Зима в розпалі і подарунки ще не закінчилися! Спеціально до Старого Нового року в нашому інтернет-магазині проходить грандіозна акція - знижка 20% на дитячі велосипеди Cannondale і біговели Belelli!

Акція проходить з 10 по 12 січня 2015 року і у вас є прекрасна можливість вибрати подарунок для свого непосиди за низькою ціною! Малюкам припаде до душі біговел Belelli, з яким можна гратися як вдома, так і на вулиці. З беспедальним велосипедом маленький пустун швидко навчиться тримати рівновагу, щоб у майбутньому пересісти на двоколісний велосипед. В якості та безпеці продукції італійської компанія Belelli не доводиться сумніватися, тому на біговелах цього бренду зросте не одне покоління дітлахів.

Для більш старших велолюбителів найкращим подарунком стане велосипед Cannondale. Двоколісний транспорт від відомого американського бренду - найкращий подарунок для хлопчиків і дівчаток! Адже з таким велосипедом можна проїхатися з вітерцем і відчути себе зовсім дорослим! Міцна рама і всі компоненти велосипедів Cannondale роблять їх надійними супутниками для дітей і батькам нема про що турбуватися.

Акція діє всього три дні! Поспішайте придбати найкращі подарунки для своїх діточок!

Реєстрація

Я приймаю умови угоди

Вхід через соціальні мережі

Вхід в інтернет магазин Velox

Вхід через соціальні мережі

Відновлення пароля

Вхід через соціальні мережі

Кошик