Про магазин Velox

Практично всі люди знають приказку про те, що "як корабель назвеш - так він і попливе". При такому жартівливому характері, доволі часто вона відповідає дійсності. Особливо доцільною ця фраза є для веломагазина «Velox». Зробивши переклад з латинської мови, стає зрозуміло, що «Velox» означає "швидкий".

З моменту відкриття в 2009 році, невеликий магазин, з доволі обмеженним асортиментом товару і одиничними велосипедними брендами стрімко розвивався і перетворився в найбільший центр, де проводиться продажа велосипедів в Києві, і по всій теритроії України в цілому.

На сьогоднішній день на тороговій площі нашого центру "Velox" можливо придбати велосипед як українських, так і закордонних виробників, включаючи признаних лідерів данного сигменту світового ринку.

Нашою перевагою є те, що у нас представлені до уваги не одиничні екземпляри велосипедів, а широкі ряди моделей.

Саме у нас можна вибрати, мабудь що кращі велосипеди в Києві, а наявність всіх варіацій розмірів рам і вибору кольорової гами - дозволить знайти саме те, що хотів би покупець.

Професіональні і досвідченні продавці-консультанти дадуть дільні поради і порекомендують найбільш підходящий для клієнта варіант, який буде його влаштовувати в відповідності з його фінансово-матеріальними можливостями, цілей придбання велосипеда, побажань та досвіду катання на будь-якому велосипеді.